כבל Vention HDMI 2.1 8K@60Hz 4K/120Hz 48Gbps 1M TV/PS5/PS4/HDTV/Blu-ray HDMI

NLCLVW8XEC
 • 75.00
אזל המלאי
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /
משלוח חינם מעל ₪4,000.00
כבל איכותי מבית Vention HDMI 2.1
סוג מחבר HDMI ל-HDMI
סוג כבל HDMI, Ethernet
מעטפת PVC

אורך הכבל: 1M

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  זמני אספקת המוצרים כפי שאלה מצוינים באתר כוללים רק את חישובם של ימי עסקים (ימי א' עד ה', לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג).
  משך האספקה מרגע אישור ההזמנה ועד קבלת המוצרים שנרכשו הנו לכל היותר 10 ימי עסקים.
  המשלוחים יתבצעו לאזורים שאליהם מגיע דואר רשום ע"י דואר ישראל ו/או לאזורים שאליהם מגיעה חברת שליחויות ו/או דואר שליחים בהתאם לשיטת המשלוח שנבחרה.
 • מדיניות החזרת מוצרים
  הרוכש רשאי לבטל הזמנה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981 והתקנות שהותקנו על פיו (להלן: "חוק הגנת הצרכן").
  להלן תנאים עיקריים הנוגעים לאפשרות ביטול הזמנה (במקרה של סתירה, הוראות החוק תגברנה עליהם):
  - ביטול של הזמנה ייעשה בכתב באמצעות הודעה לכתובת דואר האלקטרוני של י.מ.ס. מחשבים, כמפורט באתר, לא יאוחר מ-14 ימים לאחר היום בו סופק המוצר לרוכש, כאשר על הרוכש מוטלת החובה לוודא את קבלת הודעת הביטול על ידי י.מ.ס. מחשבים.
  - תוצאות ביטול עקב פגם: הרוכש רשאי לבטל הזמנה עקב פגם במוצר נשוא ההזמנה, או עקב אי התאמה בין המוצר לבין הפרטים שנמסרו לו, תוך 14 ימים ממועד שבו סופק לו המוצר. במקרה שכזה, תחזיר י.מ.ס. מחשבים לרוכש, בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה על הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם על ידי הרוכש, תבטל את חיובו של הרוכש בשל העסקה ולא תגבה ממנו דמי ביטול כלשהם, בכפוף לכך שהרוכש יחזיר את המוצר ל- י.מ.ס. מחשבים בפרק הזמן הנ"ל.
  - תוצאות הביטול שלא עקב פגם: ניתן לבטל את העסקה תוך 14 ימים מיום אספקת המוצר באמצעות הודעה בכתב לחברה, לרבות פקס ודואר אלקטרוני. כל זאת לפני ביצוע במוצר כל שימוש שהוא. המוצר תקין ויוחזר, ככל שהדבר אפשרי או סביר, באריזתו המקורית ובצירוף חשבונית מקור. במקרה שכזה, תחזיר י.מ.ס. מחשבים לרוכש, בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה על הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם על ידי מבצע הפעולה, תבטל את חיובו של הרוכש בשל העסקה ולא תגבה ממנו סכום כלשהו, זולת דמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% ממחיר הנכס נושא החוזה או העסקה, או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך מביניהם, בכפוף לכך שהמוצר יוחזר קודם ל- י.מ.ס. מחשבים בתנאים האמורים להלן.
  • במידה ויבטל הרוכש את העסקה שלא עקב פגם במוצר כאמור לעיל, יחזיר הרוכש על חשבונו את המוצר ל- י.מ.ס. מחשבים באריזתו המקורית, שלם, ללא פגיעה, נזק, פגם או קלקול מכל מין וסוג שהוא, ובתנאי שלא עשה בו הרוכש כל שימוש. במידה והמוצר יוחזר ל- י.מ.ס. מחשבים שלא באריזתו המקורית, או באופן בו ניכר שהאריזה נפתחה לפני החזרתה, תהיה י.מ.ס. מחשבים רשאית לבדוק את תקינות המוצר ואת העובדה שלא נעשה בו שימוש, כתנאי להחזרת מחיר העסקה.
  - במידה וסירב הרוכש לקבל את החבילה שנשלחה מ- י.מ.ס. מחשבים לביתו לאחר שהתקבלה על ידו, יהיה בכך משום הוראה למשלח להחזיר את המוצר ל- י.מ.ס. מחשבים, על חשבונו של הלקוח, בעלות משלוח על סך 45 ש"ח כולל מע"מ.
  - ביטול עסקה יחול על עסקאות בסכום של 500 ₪ ומעלה בלבד.
  - החזר תמורה בכל מקרה של ביטול יתבצע באותו אופן בו התבצע התשלום ועל פי הוראות החוק.
  - אין בתוצאות הביטול כדי לגרוע מזכותה של י.מ.ס. מחשבים לתבוע נזקים, במידה וערך המוצר פחת כתוצאה מהרעה משמעותית במצבו.
  - י.מ.ס. מחשבים תהא רשאית לבטל עסקה ו/או מכירה כולה או חלקה במקרים הבאים:
  • במידה ונפלה בהצעה טעות קולמוס, בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאור המוצר.
  • במקרה של כוח עליון, פעולות מלחמה, איבה או טרור המונעים את המשך המכירה, ביצועה או השתתפות במכירה באופן תקין.
  • במידה ויתברר לה כי העסקה ו/או הרכישה לוותה בפעילות בלתי חוקית של הרוכשים ו/או מי מהם ו/או צד ג' כלשהו.
  • אם יתברר לה כי הרוכש עלול למכור את המוצר לצד ג' ו/או לסחור בו.
  • אם יתברר שהרכישה שבוצעה מיועדת לשליחה לחו"ל.
  - הודעה על ביטול הרכישה תימסר לרוכש בטלפון ו/או במייל ו/או בכתב לכתובת אותה ציין הלקוח בעת הרכישה.
  - אם לאחר סיום הרכישה התגלה כי המוצר ו/או השירות אזל מהמלאי, רשאית י.מ.ס. מחשבים לבטל את המכירה או להציע מוצר חלופי שווה ערך. במקרה זה, י.מ.ס. מחשבים לא תהיה אחראית ולא תישא בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמש או לצד שלישי, לרבות נזק בגין רכישת המוצר אצל צד שלישי במחיר גבוה יותר.
     תיאור מוצר:
 • כבל מבית HDMI 8K@60Hz] VENTION כבל HDMI 2.1 מספק 8K@60Hz ו-4K@120Hz, רזולוציה של עד 7680*4320, תומך בתלת מימד, HDR דינמי, HDCP2.2. כאשר הסצנה משתנה, קצב הרענון ישתנה בהתאם כדי להשיג תמונה חלקה ומפורטת יותר, אתה יכול ליהנות מחוויית הצפייה הטובה ביותר עם המשפחה שלך רק בבית.
 • [HDR דינמי ו-eARC] VENTION כבל HDMI 8K כולל HDR דינמי כדי לאפשר לך ללכוד פרטים נוספים עם דיוק צבע של 12 סיביות ולקבל תמונות ריאליסטיות עוצרות נשימה. הפונקציה של eARC (Enhanced Audio Return Channel) מספקת ישירות אודיו ברזולוציה מלאה, כמו Dolby Atmos, DTS:X מהטלוויזיה למקלט הקול/AV.
 • [כבל Ultra High Speed HDMI 2.1] VENTION HDMI 2.1 כבל רוחב פס משופר מ-18Gbps ל-48Gbps 8K (7680x 4320) אין צורך לדאוג לגבי מהירות שידור נמוכה והשהייה בזמן משחקים, צפייה בטלוויזיה ובפגישות וידאו. בנוסף, כבל הווידאו תומך ב-Ethernet ומקל על התקני HDMI מרובים להחליף קבצים.
 • [איכות גבוהה ועמיד] עם מוליך 100% OFC (נחושת נטולת חמצן) בטוהר גבוה ומיגון EMI משולש, המסוגל להעביר את הנתונים הנדרשים עבור 8K UHD. מחברים עמידים בפני קורוזיה בציפוי זהב עבור תמונה וסאונד ברמה העליונה מובטחת. עיצוב חוזק יכול לעמוד עד 10,000 פעמים גמישות.
 • [תאימות רחבה] כבל HDMI VENTION 8K תואם לגרסת HDMI סטנדרטית 2.1 ותואם לאחור לגרסת HDMI 2.0B / 2.0A / 1.4 / 1.3 / 1.2 / 1.1. בהשוואה ל-HDMI 2.0 ו-1.4, מהירות השידור שלו היא פי שלושה מזו של 4K בחדות גבוהה במיוחד, ואין פריימים תקועים או נפלו בעת צפייה בווידאו. תמיכה בחיבור מחשב נייד, נגן Blu-Ray, HDTV, צג, מקרן ומחשבים ניידים עם פלט HDMI לטלוויזיה 4K UHD, מקרנים, מקלט A/V וכו'
x

#{title}

#{text}

#{price}