כבל מדפסת ואודיו באורך NIERBO USB B to Type-C Printer Cable for Digital Piano DJ Controller 1.5M

4HVFGOZ8C5
 • 80.00
אזל המלאי
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /
משלוח חינם מעל ₪4,000.00
כבל מדפסת ואודיו איכותי NIERBO 
USB B to Type-C Printer Cable
Digital Piano,DJ Controller
באורך: 1.5M

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  זמני אספקת המוצרים כפי שאלה מצוינים באתר כוללים רק את חישובם של ימי עסקים (ימי א' עד ה', לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג).
  משך האספקה מרגע אישור ההזמנה ועד קבלת המוצרים שנרכשו הנו לכל היותר 10 ימי עסקים.
  המשלוחים יתבצעו לאזורים שאליהם מגיע דואר רשום ע"י דואר ישראל ו/או לאזורים שאליהם מגיעה חברת שליחויות ו/או דואר שליחים בהתאם לשיטת המשלוח שנבחרה.
 • מדיניות החזרת מוצרים
  הרוכש רשאי לבטל הזמנה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981 והתקנות שהותקנו על פיו (להלן: "חוק הגנת הצרכן").
  להלן תנאים עיקריים הנוגעים לאפשרות ביטול הזמנה (במקרה של סתירה, הוראות החוק תגברנה עליהם):
  - ביטול של הזמנה ייעשה בכתב באמצעות הודעה לכתובת דואר האלקטרוני של י.מ.ס. מחשבים, כמפורט באתר, לא יאוחר מ-14 ימים לאחר היום בו סופק המוצר לרוכש, כאשר על הרוכש מוטלת החובה לוודא את קבלת הודעת הביטול על ידי י.מ.ס. מחשבים.
  - תוצאות ביטול עקב פגם: הרוכש רשאי לבטל הזמנה עקב פגם במוצר נשוא ההזמנה, או עקב אי התאמה בין המוצר לבין הפרטים שנמסרו לו, תוך 14 ימים ממועד שבו סופק לו המוצר. במקרה שכזה, תחזיר י.מ.ס. מחשבים לרוכש, בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה על הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם על ידי הרוכש, תבטל את חיובו של הרוכש בשל העסקה ולא תגבה ממנו דמי ביטול כלשהם, בכפוף לכך שהרוכש יחזיר את המוצר ל- י.מ.ס. מחשבים בפרק הזמן הנ"ל.
  - תוצאות הביטול שלא עקב פגם: ניתן לבטל את העסקה תוך 14 ימים מיום אספקת המוצר באמצעות הודעה בכתב לחברה, לרבות פקס ודואר אלקטרוני. כל זאת לפני ביצוע במוצר כל שימוש שהוא. המוצר תקין ויוחזר, ככל שהדבר אפשרי או סביר, באריזתו המקורית ובצירוף חשבונית מקור. במקרה שכזה, תחזיר י.מ.ס. מחשבים לרוכש, בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה על הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם על ידי מבצע הפעולה, תבטל את חיובו של הרוכש בשל העסקה ולא תגבה ממנו סכום כלשהו, זולת דמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% ממחיר הנכס נושא החוזה או העסקה, או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך מביניהם, בכפוף לכך שהמוצר יוחזר קודם ל- י.מ.ס. מחשבים בתנאים האמורים להלן.
  • במידה ויבטל הרוכש את העסקה שלא עקב פגם במוצר כאמור לעיל, יחזיר הרוכש על חשבונו את המוצר ל- י.מ.ס. מחשבים באריזתו המקורית, שלם, ללא פגיעה, נזק, פגם או קלקול מכל מין וסוג שהוא, ובתנאי שלא עשה בו הרוכש כל שימוש. במידה והמוצר יוחזר ל- י.מ.ס. מחשבים שלא באריזתו המקורית, או באופן בו ניכר שהאריזה נפתחה לפני החזרתה, תהיה י.מ.ס. מחשבים רשאית לבדוק את תקינות המוצר ואת העובדה שלא נעשה בו שימוש, כתנאי להחזרת מחיר העסקה.
  - במידה וסירב הרוכש לקבל את החבילה שנשלחה מ- י.מ.ס. מחשבים לביתו לאחר שהתקבלה על ידו, יהיה בכך משום הוראה למשלח להחזיר את המוצר ל- י.מ.ס. מחשבים, על חשבונו של הלקוח, בעלות משלוח על סך 45 ש"ח כולל מע"מ.
  - ביטול עסקה יחול על עסקאות בסכום של 500 ₪ ומעלה בלבד.
  - החזר תמורה בכל מקרה של ביטול יתבצע באותו אופן בו התבצע התשלום ועל פי הוראות החוק.
  - אין בתוצאות הביטול כדי לגרוע מזכותה של י.מ.ס. מחשבים לתבוע נזקים, במידה וערך המוצר פחת כתוצאה מהרעה משמעותית במצבו.
  - י.מ.ס. מחשבים תהא רשאית לבטל עסקה ו/או מכירה כולה או חלקה במקרים הבאים:
  • במידה ונפלה בהצעה טעות קולמוס, בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאור המוצר.
  • במקרה של כוח עליון, פעולות מלחמה, איבה או טרור המונעים את המשך המכירה, ביצועה או השתתפות במכירה באופן תקין.
  • במידה ויתברר לה כי העסקה ו/או הרכישה לוותה בפעילות בלתי חוקית של הרוכשים ו/או מי מהם ו/או צד ג' כלשהו.
  • אם יתברר לה כי הרוכש עלול למכור את המוצר לצד ג' ו/או לסחור בו.
  • אם יתברר שהרכישה שבוצעה מיועדת לשליחה לחו"ל.
  - הודעה על ביטול הרכישה תימסר לרוכש בטלפון ו/או במייל ו/או בכתב לכתובת אותה ציין הלקוח בעת הרכישה.
  - אם לאחר סיום הרכישה התגלה כי המוצר ו/או השירות אזל מהמלאי, רשאית י.מ.ס. מחשבים לבטל את המכירה או להציע מוצר חלופי שווה ערך. במקרה זה, י.מ.ס. מחשבים לא תהיה אחראית ולא תישא בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמש או לצד שלישי, לרבות נזק בגין רכישת המוצר אצל צד שלישי במחיר גבוה יותר.
תיאור מוצר:
• חוט קלוע ניילון: חוט קלוע ניילון מבטיח עמידות ואריכות ימים, מה שהופך אותו לבחירה אמינה לחיבור המכשירים שלך.
USB B ל-USB C: עם תאימות USB B ל-USB C, כבל זה הוא תכליתי וניתן להשתמש בו לחיבור מגוון מכשירים.
תואם עם בקר DJ פסנתר דיגיטלי של Yamaha Casio: כבל זה תוכנן במיוחד לעבודה עם בקר DJ פסנתר דיגיטלי של Yamaha Casio, מה שמבטיח חיבור חלק.
CE Certified:אישור מוצר זה הוא CE, המבטיח שהוא עומד בתקני הבטיחות והאיכות הגבוהים ביותר.
【העברת נתונים במהירות גבוהה】: התנסו בהעברת נתונים/סנכרון מהיר ומאובטח עם כבל USB מסוג C ל-USB מסוג B שלנו, התומך במהירויות של עד 480 Mbps - הרבה יותר מהיר ואמין מחיבורי Wi-Fi. תואם לאחור עם USB1.1 במהירות מלאה (12 Mbps) ו-1.0 (1.5 Mbps), מה שמבטיח שידור נתונים יציב בהשוואה לרשתות אלחוטיות USB C. (אנא ודא שלמכשיר שלך יש יציאת USB 2.0 Type B נקבה, לא יציאת USB רגילה, USB 3.1 Type B או Mini-USB.)
【חיבור יציב ועיצוב עמיד】: הכבל כולל מעטפת צמה ניילון המספקת ביצועי שידור מצוינים ומגן מפני רעשי EMI/RFI. כבל ה-PVC הממוגן במלואו מאפשר הדפסה ברורה ונוחה ללא כל אובדן נתונים במהלך תהליך ההדפסה.
【קל לשימוש】: פשט את החיבורים שלך עם כבל ההדפסה USB C ל-USB B שלנו. קשר ישירות את מכשירי המוזיקה האלקטרונית והמדפסות שלך הכוללות יציאת USB Type B נקבה (למשל, מדפסות מסורתיות, מדפסות רב תכליתיות, מדפסות לייזר או תרמיות, סורקי מסמכים שולחניים, פסנתרים דיגיטליים של Yamaha Casio, בקרי MIDI, מקלדות אלקטרוניות וכו') ללא צורך להתקנת דרייבר. מחבר USB Type-C הפיך מבטיח חיבור וניתוק ללא מאמץ, ומבטל את הצורך לבדוק את כיוון הכבל.
תאימות רחבה:
1. מחבר USB C: תואם למחשבים ניידים או מחשבים אישיים מסוג C, כולל MacBook 12 Inch 2016 2017, MacBook Pro 2016 2017, iMac 2017, iMac Pro, DELL XPS 12, XPS 13, XPS 15, Google Chromebook Pixel, Lenovo Yoga 9 Matebook, מחשב נייד HP Spectre ועוד.
2. מחבר USB B: מתאים למדפסות או סורקים, כגון Brother, Canon, Dell, Epson, Fujitsu, HP, Panasonic, Lexmark, מדפסות Samsung, בקרי MIDI, מקלדות MIDI, התקני הקלטה של ממשק שמע עם ממשק MIDI ועוד.
אורך: 1.5M
x

#{title}

#{text}

#{price}