רגלי עכבר גיימינג מפוארות למחשב -Glorious G-Floats Model O&O

GLOFTOGF
 • 70.00
אזל המלאי
משלוח חינם מעל ₪4,000.00
*** מתאים לעכבר Model O וגם למינוס O- ***
ה- G-Floats המפוארים הם רגלי העכבר היוקרה שלנו, עמידים במיוחד וחלקים במיוחד.

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  זמני אספקת המוצרים כפי שאלה מצוינים באתר כוללים רק את חישובם של ימי עסקים (ימי א' עד ה', לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג).
  משך האספקה מרגע אישור ההזמנה ועד קבלת המוצרים שנרכשו הנו לכל היותר 10 ימי עסקים.
  המשלוחים יתבצעו לאזורים שאליהם מגיע דואר רשום ע"י דואר ישראל ו/או לאזורים שאליהם מגיעה חברת שליחויות ו/או דואר שליחים בהתאם לשיטת המשלוח שנבחרה.
 • מדיניות החזרת מוצרים
  הרוכש רשאי לבטל הזמנה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981 והתקנות שהותקנו על פיו (להלן: "חוק הגנת הצרכן").
  להלן תנאים עיקריים הנוגעים לאפשרות ביטול הזמנה (במקרה של סתירה, הוראות החוק תגברנה עליהם):
  - ביטול של הזמנה ייעשה בכתב באמצעות הודעה לכתובת דואר האלקטרוני של י.מ.ס. מחשבים, כמפורט באתר, לא יאוחר מ-14 ימים לאחר היום בו סופק המוצר לרוכש, כאשר על הרוכש מוטלת החובה לוודא את קבלת הודעת הביטול על ידי י.מ.ס. מחשבים.
  - תוצאות ביטול עקב פגם: הרוכש רשאי לבטל הזמנה עקב פגם במוצר נשוא ההזמנה, או עקב אי התאמה בין המוצר לבין הפרטים שנמסרו לו, תוך 14 ימים ממועד שבו סופק לו המוצר. במקרה שכזה, תחזיר י.מ.ס. מחשבים לרוכש, בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה על הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם על ידי הרוכש, תבטל את חיובו של הרוכש בשל העסקה ולא תגבה ממנו דמי ביטול כלשהם, בכפוף לכך שהרוכש יחזיר את המוצר ל- י.מ.ס. מחשבים בפרק הזמן הנ"ל.
  - תוצאות הביטול שלא עקב פגם: ניתן לבטל את העסקה תוך 14 ימים מיום אספקת המוצר באמצעות הודעה בכתב לחברה, לרבות פקס ודואר אלקטרוני. כל זאת לפני ביצוע במוצר כל שימוש שהוא. המוצר תקין ויוחזר, ככל שהדבר אפשרי או סביר, באריזתו המקורית ובצירוף חשבונית מקור. במקרה שכזה, תחזיר י.מ.ס. מחשבים לרוכש, בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה על הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם על ידי מבצע הפעולה, תבטל את חיובו של הרוכש בשל העסקה ולא תגבה ממנו סכום כלשהו, זולת דמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% ממחיר הנכס נושא החוזה או העסקה, או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך מביניהם, בכפוף לכך שהמוצר יוחזר קודם ל- י.מ.ס. מחשבים בתנאים האמורים להלן.
  • במידה ויבטל הרוכש את העסקה שלא עקב פגם במוצר כאמור לעיל, יחזיר הרוכש על חשבונו את המוצר ל- י.מ.ס. מחשבים באריזתו המקורית, שלם, ללא פגיעה, נזק, פגם או קלקול מכל מין וסוג שהוא, ובתנאי שלא עשה בו הרוכש כל שימוש. במידה והמוצר יוחזר ל- י.מ.ס. מחשבים שלא באריזתו המקורית, או באופן בו ניכר שהאריזה נפתחה לפני החזרתה, תהיה י.מ.ס. מחשבים רשאית לבדוק את תקינות המוצר ואת העובדה שלא נעשה בו שימוש, כתנאי להחזרת מחיר העסקה.
  - במידה וסירב הרוכש לקבל את החבילה שנשלחה מ- י.מ.ס. מחשבים לביתו לאחר שהתקבלה על ידו, יהיה בכך משום הוראה למשלח להחזיר את המוצר ל- י.מ.ס. מחשבים, על חשבונו של הלקוח, בעלות משלוח על סך 45 ש"ח כולל מע"מ.
  - ביטול עסקה יחול על עסקאות בסכום של 500 ₪ ומעלה בלבד.
  - החזר תמורה בכל מקרה של ביטול יתבצע באותו אופן בו התבצע התשלום ועל פי הוראות החוק.
  - אין בתוצאות הביטול כדי לגרוע מזכותה של י.מ.ס. מחשבים לתבוע נזקים, במידה וערך המוצר פחת כתוצאה מהרעה משמעותית במצבו.
  - י.מ.ס. מחשבים תהא רשאית לבטל עסקה ו/או מכירה כולה או חלקה במקרים הבאים:
  • במידה ונפלה בהצעה טעות קולמוס, בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאור המוצר.
  • במקרה של כוח עליון, פעולות מלחמה, איבה או טרור המונעים את המשך המכירה, ביצועה או השתתפות במכירה באופן תקין.
  • במידה ויתברר לה כי העסקה ו/או הרכישה לוותה בפעילות בלתי חוקית של הרוכשים ו/או מי מהם ו/או צד ג' כלשהו.
  • אם יתברר לה כי הרוכש עלול למכור את המוצר לצד ג' ו/או לסחור בו.
  • אם יתברר שהרכישה שבוצעה מיועדת לשליחה לחו"ל.
  - הודעה על ביטול הרכישה תימסר לרוכש בטלפון ו/או במייל ו/או בכתב לכתובת אותה ציין הלקוח בעת הרכישה.
  - אם לאחר סיום הרכישה התגלה כי המוצר ו/או השירות אזל מהמלאי, רשאית י.מ.ס. מחשבים לבטל את המכירה או להציע מוצר חלופי שווה ערך. במקרה זה, י.מ.ס. מחשבים לא תהיה אחראית ולא תישא בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמש או לצד שלישי, לרבות נזק בגין רכישת המוצר אצל צד שלישי במחיר גבוה יותר.

   *** מתאים לעכבר Model O וגם למינוס O- ***
     תיאור מוצר:

 • G-FLOATS 
 • מק"ט SKUGLO-FT-O-GF
 • רגלי עכבר קרמיקה מלוטשות עמידות במיוחד.
 • צפים G בנויים להחזיק מעמד אינספור החלקות ופליקשוט מעכברי המשחק שלך.
 • הקרמיקה המלוטשת מספקת תחושה חלקה במיוחד.
 • מספק שליטה מקסימלית על משטחי עכבר בד.
 • מספק מהירות מרבית על משטחי עכבר פוליקרבונט.

ה- G-Floats המפוארים הם רגלי העכבר היוקרה שלנו, עמידים במיוחד וחלקים במיוחד, המיועדים לכל עכברי ה- Glorious שלנו. ה- G-Floats מיוצרים מקרמיקה מלוטשת, ומעניקים לכם את הגלישה המדהימה, המספקת והעקבית ביותר שחוויתם אי פעם.

אז ללא חיכוך אתה תרגיש כאילו העכבר שלך צף! עם איזון נכון בדיוק של מהירות וכוח עצירה, ה- G-Floats שלנו ישנו לנצח את אופן המשחק שלך. אוהבים להשתמש בפד קשיח אבל נמאס לכם להחליף את הרגליות? החומרים הייחודיים ובניית ה- G-Floats מגדילים מאוד את תוחלת החיים. הם כמעט ולא יישחקו, ויעניקו ביצועים גבוהים באופן עקבי שנים לאחר השימוש הראשון שלך.

עבור גיימרים שמעדיפים מהירות מטורפת, G-Floats משתלבים מצוין עם המשטחים הקשיחים ( Helios, Air ) שלנו. או השתמש בו עם רפידות הבד שלנו אם אתה מעדיף שליטה רבה יותר.

אז מה ההבדל בין G-Skates לעומת G-Floats? G-Floats בנויות מ- PTFE טהור של 100% המעניק לך החלקה חלקה ומבוקרת.
הם תקן הזהב בתעשייה, אך נוטים להתבלות עם הזמן, במיוחד על משטחים מסוימים. ה- G-Floats בנויים מתרכובת קרמיקה קשיחה ומלוטשת, המיועדת להתאים למודל העכבר המפואר שלהם.
אלה מספקים גלישה מהירה ועקבית במיוחד. בשל בנייתם, יש להם אורך חיים ארוך מאוד והם לא נשחקים בקלות.

x

#{title}

#{text}

#{price}