מתאם מאווררים עד 10 חיבורים בחיבור PWM עם בקרת מהירות על מאווררי הקירור ניתן לחבר בחיבור SATA/Molex

C7XDMSIMBI
 • 60.00
 • אפשרויות:
  סוג חיבור המתאם
  SATA - מתאם מאווררים עד 10 חיבורים בחיבור PWM עם בקרת מהירות על מאווררי הקירור ניתן לחבר בחיבור SATA/Molex
  אזל המלאי
  SATA
  Molex - מתאם מאווררים עד 10 חיבורים בחיבור PWM עם בקרת מהירות על מאווררי הקירור ניתן לחבר בחיבור SATA/Molex
  Molex
  בחרו אפשרות אחת לפחות
אזל המלאי
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /
משלוח חינם מעל ₪4,000.00
מתאם מאווררים עד 10 חיבורים בחיבור PWM עם בקרת מהירות על מאווררי הקירור ניתן לחבר בחיבור SATA/Molex
המוצר הזה רק רכזת מאווררים, לא בקר מהירות מאווררים,
ניתן לכוון את מהירות מאווררים אם PWM 
4 פינים בלבד על ידי תוכנת בקר מאוורר,
מאוורר 3 פינים יפעל במהירות מלאה, לא ניתן לכוונן בעת חיבור.

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  זמני אספקת המוצרים כפי שאלה מצוינים באתר כוללים רק את חישובם של ימי עסקים (ימי א' עד ה', לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג).
  משך האספקה מרגע אישור ההזמנה ועד קבלת המוצרים שנרכשו הנו לכל היותר 10 ימי עסקים.
  המשלוחים יתבצעו לאזורים שאליהם מגיע דואר רשום ע"י דואר ישראל ו/או לאזורים שאליהם מגיעה חברת שליחויות ו/או דואר שליחים בהתאם לשיטת המשלוח שנבחרה.
 • מדיניות החזרת מוצרים
  הרוכש רשאי לבטל הזמנה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981 והתקנות שהותקנו על פיו (להלן: "חוק הגנת הצרכן").
  להלן תנאים עיקריים הנוגעים לאפשרות ביטול הזמנה (במקרה של סתירה, הוראות החוק תגברנה עליהם):
  - ביטול של הזמנה ייעשה בכתב באמצעות הודעה לכתובת דואר האלקטרוני של י.מ.ס. מחשבים, כמפורט באתר, לא יאוחר מ-14 ימים לאחר היום בו סופק המוצר לרוכש, כאשר על הרוכש מוטלת החובה לוודא את קבלת הודעת הביטול על ידי י.מ.ס. מחשבים.
  - תוצאות ביטול עקב פגם: הרוכש רשאי לבטל הזמנה עקב פגם במוצר נשוא ההזמנה, או עקב אי התאמה בין המוצר לבין הפרטים שנמסרו לו, תוך 14 ימים ממועד שבו סופק לו המוצר. במקרה שכזה, תחזיר י.מ.ס. מחשבים לרוכש, בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה על הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם על ידי הרוכש, תבטל את חיובו של הרוכש בשל העסקה ולא תגבה ממנו דמי ביטול כלשהם, בכפוף לכך שהרוכש יחזיר את המוצר ל- י.מ.ס. מחשבים בפרק הזמן הנ"ל.
  - תוצאות הביטול שלא עקב פגם: ניתן לבטל את העסקה תוך 14 ימים מיום אספקת המוצר באמצעות הודעה בכתב לחברה, לרבות פקס ודואר אלקטרוני. כל זאת לפני ביצוע במוצר כל שימוש שהוא. המוצר תקין ויוחזר, ככל שהדבר אפשרי או סביר, באריזתו המקורית ובצירוף חשבונית מקור. במקרה שכזה, תחזיר י.מ.ס. מחשבים לרוכש, בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה על הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם על ידי מבצע הפעולה, תבטל את חיובו של הרוכש בשל העסקה ולא תגבה ממנו סכום כלשהו, זולת דמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% ממחיר הנכס נושא החוזה או העסקה, או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך מביניהם, בכפוף לכך שהמוצר יוחזר קודם ל- י.מ.ס. מחשבים בתנאים האמורים להלן.
  • במידה ויבטל הרוכש את העסקה שלא עקב פגם במוצר כאמור לעיל, יחזיר הרוכש על חשבונו את המוצר ל- י.מ.ס. מחשבים באריזתו המקורית, שלם, ללא פגיעה, נזק, פגם או קלקול מכל מין וסוג שהוא, ובתנאי שלא עשה בו הרוכש כל שימוש. במידה והמוצר יוחזר ל- י.מ.ס. מחשבים שלא באריזתו המקורית, או באופן בו ניכר שהאריזה נפתחה לפני החזרתה, תהיה י.מ.ס. מחשבים רשאית לבדוק את תקינות המוצר ואת העובדה שלא נעשה בו שימוש, כתנאי להחזרת מחיר העסקה.
  - במידה וסירב הרוכש לקבל את החבילה שנשלחה מ- י.מ.ס. מחשבים לביתו לאחר שהתקבלה על ידו, יהיה בכך משום הוראה למשלח להחזיר את המוצר ל- י.מ.ס. מחשבים, על חשבונו של הלקוח, בעלות משלוח על סך 45 ש"ח כולל מע"מ.
  - ביטול עסקה יחול על עסקאות בסכום של 500 ₪ ומעלה בלבד.
  - החזר תמורה בכל מקרה של ביטול יתבצע באותו אופן בו התבצע התשלום ועל פי הוראות החוק.
  - אין בתוצאות הביטול כדי לגרוע מזכותה של י.מ.ס. מחשבים לתבוע נזקים, במידה וערך המוצר פחת כתוצאה מהרעה משמעותית במצבו.
  - י.מ.ס. מחשבים תהא רשאית לבטל עסקה ו/או מכירה כולה או חלקה במקרים הבאים:
  • במידה ונפלה בהצעה טעות קולמוס, בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאור המוצר.
  • במקרה של כוח עליון, פעולות מלחמה, איבה או טרור המונעים את המשך המכירה, ביצועה או השתתפות במכירה באופן תקין.
  • במידה ויתברר לה כי העסקה ו/או הרכישה לוותה בפעילות בלתי חוקית של הרוכשים ו/או מי מהם ו/או צד ג' כלשהו.
  • אם יתברר לה כי הרוכש עלול למכור את המוצר לצד ג' ו/או לסחור בו.
  • אם יתברר שהרכישה שבוצעה מיועדת לשליחה לחו"ל.
  - הודעה על ביטול הרכישה תימסר לרוכש בטלפון ו/או במייל ו/או בכתב לכתובת אותה ציין הלקוח בעת הרכישה.
  - אם לאחר סיום הרכישה התגלה כי המוצר ו/או השירות אזל מהמלאי, רשאית י.מ.ס. מחשבים לבטל את המכירה או להציע מוצר חלופי שווה ערך. במקרה זה, י.מ.ס. מחשבים לא תהיה אחראית ולא תישא בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמש או לצד שלישי, לרבות נזק בגין רכישת המוצר אצל צד שלישי במחיר גבוה יותר.
מפרט טכני:
סוג: 10 יציאות רכזת מאוורר PWM אורך כבל - 60 ס"מ נקבה 4 נקבה לנקבה לחיבור רכזת ללוח אם כוח על ידי: - מאוורר מעבד מופעל על ידי לוח מחזיק 4 פינים, - מאוורר 1 ~ מאוורר 9 מופעל על ידי מחבר Molex/SATA LP4 4pin הערה: רק המאוורר בערוץ 'מאוורר CPU' משמש לניטור. כל המאווררים המחוברים עוקבים אחר אותה סימן PWM, בקרת המהירות זהה עבור כל המאווררים כאשר משתמשים בתוכנת בקר מאוורר כמו AI stuite/Xspert FAN ו- EASY TUNE וכו '. מחברים בעלי יכולת PWM חייבים להיות בהכרח 4 פינים, אך לא כל 4 פינים. מחברי לוח האם מיישמים או מאפשרים אפנון אות PWM כברירת מחדל. אנא עיין בזהירות בתיעוד לוח האם שלך בהקשר זה.  זהו רק רכזת מאוורר, לא בקר מהירות מאוורר, ניתן לכוון את מהירות מאווררי PWM 4 פינים בלבד על ידי תוכנת בקר מאוורר, מאוורר 3 פינים יפעל במהירות מלאה, לא ניתן לכוונן בעת חיבור.
בחלק האחורי של הרכזת יש דבק EVA דו צדדי, שניתן להדביק אותו בקלות למקום שטוח. כמו כן חור בורג קיבוע באמצע הלוח המודרך כדי להקל על התיקון לחלק מהמארז.
קישור לסרטון הסבר להתקנה לחצו כאן

החבילה כוללת:
1. מפצל ל-10 חיבורי 4 פינים PWM למאווררים
2. כבל 1 4 פינים PWM
x

#{title}

#{text}

#{price}