מתאם אוזניות Ugreen דגם USB-C עם כבל אודיו זכר 3.5m באורך 1M עם שבב

20192
 • 75.00
אזל המלאי
משלוח חינם מעל ₪4,000.00
למה לבחור כבל UGREEN USB Type C עד 3.5 מ"מ Male Aux Jack?
1. שבב DAC חכם: מובנה עם שבב DAC אינטליגנטי המאפשר איכות סאונד של עד 24bit/96Khz Hi-Fi.
2. צליל ברור וחלק: אין מטרד של חתך פנימה והחוצה.
3. הוסף עוד מבחר פלט אודיו: מאפשר לך ליהנות ממוזיקה בהתקני פלט אודיו מתקדמים, כמו אוזניות, אוזניות, סרגל קול, רמקול, מערכת Hi-Fi ביתית, מערכת סטריאו לרכב.
4. עמידות וגמישות מרשימה: הגן על המחבר מפני שבירה לאחר אלפי שימושים.
5. קל לשימוש, פשוט חבר לחשמל. אין צורך להתקין מנהל תוכנה כלשהו. מתאם שימושי לאוזניות מסוג c.
 

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  זמני אספקת המוצרים כפי שאלה מצוינים באתר כוללים רק את חישובם של ימי עסקים (ימי א' עד ה', לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג).
  משך האספקה מרגע אישור ההזמנה ועד קבלת המוצרים שנרכשו הנו לכל היותר 10 ימי עסקים.
  המשלוחים יתבצעו לאזורים שאליהם מגיע דואר רשום ע"י דואר ישראל ו/או לאזורים שאליהם מגיעה חברת שליחויות ו/או דואר שליחים בהתאם לשיטת המשלוח שנבחרה.
 • מדיניות החזרת מוצרים
  הרוכש רשאי לבטל הזמנה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981 והתקנות שהותקנו על פיו (להלן: "חוק הגנת הצרכן").
  להלן תנאים עיקריים הנוגעים לאפשרות ביטול הזמנה (במקרה של סתירה, הוראות החוק תגברנה עליהם):
  - ביטול של הזמנה ייעשה בכתב באמצעות הודעה לכתובת דואר האלקטרוני של י.מ.ס. מחשבים, כמפורט באתר, לא יאוחר מ-14 ימים לאחר היום בו סופק המוצר לרוכש, כאשר על הרוכש מוטלת החובה לוודא את קבלת הודעת הביטול על ידי י.מ.ס. מחשבים.
  - תוצאות ביטול עקב פגם: הרוכש רשאי לבטל הזמנה עקב פגם במוצר נשוא ההזמנה, או עקב אי התאמה בין המוצר לבין הפרטים שנמסרו לו, תוך 14 ימים ממועד שבו סופק לו המוצר. במקרה שכזה, תחזיר י.מ.ס. מחשבים לרוכש, בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה על הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם על ידי הרוכש, תבטל את חיובו של הרוכש בשל העסקה ולא תגבה ממנו דמי ביטול כלשהם, בכפוף לכך שהרוכש יחזיר את המוצר ל- י.מ.ס. מחשבים בפרק הזמן הנ"ל.
  - תוצאות הביטול שלא עקב פגם: ניתן לבטל את העסקה תוך 14 ימים מיום אספקת המוצר באמצעות הודעה בכתב לחברה, לרבות פקס ודואר אלקטרוני. כל זאת לפני ביצוע במוצר כל שימוש שהוא. המוצר תקין ויוחזר, ככל שהדבר אפשרי או סביר, באריזתו המקורית ובצירוף חשבונית מקור. במקרה שכזה, תחזיר י.מ.ס. מחשבים לרוכש, בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה על הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם על ידי מבצע הפעולה, תבטל את חיובו של הרוכש בשל העסקה ולא תגבה ממנו סכום כלשהו, זולת דמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% ממחיר הנכס נושא החוזה או העסקה, או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך מביניהם, בכפוף לכך שהמוצר יוחזר קודם ל- י.מ.ס. מחשבים בתנאים האמורים להלן.
  • במידה ויבטל הרוכש את העסקה שלא עקב פגם במוצר כאמור לעיל, יחזיר הרוכש על חשבונו את המוצר ל- י.מ.ס. מחשבים באריזתו המקורית, שלם, ללא פגיעה, נזק, פגם או קלקול מכל מין וסוג שהוא, ובתנאי שלא עשה בו הרוכש כל שימוש. במידה והמוצר יוחזר ל- י.מ.ס. מחשבים שלא באריזתו המקורית, או באופן בו ניכר שהאריזה נפתחה לפני החזרתה, תהיה י.מ.ס. מחשבים רשאית לבדוק את תקינות המוצר ואת העובדה שלא נעשה בו שימוש, כתנאי להחזרת מחיר העסקה.
  - במידה וסירב הרוכש לקבל את החבילה שנשלחה מ- י.מ.ס. מחשבים לביתו לאחר שהתקבלה על ידו, יהיה בכך משום הוראה למשלח להחזיר את המוצר ל- י.מ.ס. מחשבים, על חשבונו של הלקוח, בעלות משלוח על סך 45 ש"ח כולל מע"מ.
  - ביטול עסקה יחול על עסקאות בסכום של 500 ₪ ומעלה בלבד.
  - החזר תמורה בכל מקרה של ביטול יתבצע באותו אופן בו התבצע התשלום ועל פי הוראות החוק.
  - אין בתוצאות הביטול כדי לגרוע מזכותה של י.מ.ס. מחשבים לתבוע נזקים, במידה וערך המוצר פחת כתוצאה מהרעה משמעותית במצבו.
  - י.מ.ס. מחשבים תהא רשאית לבטל עסקה ו/או מכירה כולה או חלקה במקרים הבאים:
  • במידה ונפלה בהצעה טעות קולמוס, בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאור המוצר.
  • במקרה של כוח עליון, פעולות מלחמה, איבה או טרור המונעים את המשך המכירה, ביצועה או השתתפות במכירה באופן תקין.
  • במידה ויתברר לה כי העסקה ו/או הרכישה לוותה בפעילות בלתי חוקית של הרוכשים ו/או מי מהם ו/או צד ג' כלשהו.
  • אם יתברר לה כי הרוכש עלול למכור את המוצר לצד ג' ו/או לסחור בו.
  • אם יתברר שהרכישה שבוצעה מיועדת לשליחה לחו"ל.
  - הודעה על ביטול הרכישה תימסר לרוכש בטלפון ו/או במייל ו/או בכתב לכתובת אותה ציין הלקוח בעת הרכישה.
  - אם לאחר סיום הרכישה התגלה כי המוצר ו/או השירות אזל מהמלאי, רשאית י.מ.ס. מחשבים לבטל את המכירה או להציע מוצר חלופי שווה ערך. במקרה זה, י.מ.ס. מחשבים לא תהיה אחראית ולא תישא בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמש או לצד שלישי, לרבות נזק בגין רכישת המוצר אצל צד שלישי במחיר גבוה יותר.
תיאור מוצר:
ביצועי DAC מדהימים
עם שבב DAC מתקדם, כבל Type C ל-aux משיג קיבולת פלט שמע של 24bit/96kHz, משפר את יחס האות לרעש, מקטין את טווח התדרים ושומר על איכות צליל מקורית.
עמידות משופרת
החוטים קלועים בניילון משולב עם חיבורי תיל מחוזקים, מתאם ה-USB C ל-aux חזק מספיק כדי לעמוד בכל פיתול, משיכה וסבך. בנוסף בתי התקעים מסוג סגסוגת האלומיניום הכסוף ותקעי המתכת יכולים לעמוד בפני חמצון וקורוזיה. חומרים איכותיים לא רק משפרים את העמידות, אלא גם גורמים לו לתחושת מגע יפה וטוב.
חבר ושחק
כבל UGREEN USB C ל-AUX יכול לחבר בקלות את התקני Type C שלך לסטריאו לרכב, רמקולים, אוזניות או כל מכשיר עם שקע שמע 3.5 מ"מ או יציאת Aux-in. אין צורך במנהלי התקנים או אפליקציות, פשוט חבר והפעל בקלות. תן למוזיקה לעולם לא להפסיק.
איכות סאונד יציבה ו- Hi-Fi
מלבד תפקיד השבב, השימוש בנחושת מצופה אמייל באיכות גבוהה ככבל העברת אותות יכול להבטיח שלא יופסק בשימוש יומיומי. במצב Hi-Fi, האזנה למוזיקה יכולה לשחזר בצורה מציאותית יותר את המוזיקה המקורית, ולהגדיל את חווית ההאזנה.
תאמה רחבה יותר
מתאם שמע USB C ל-3.5 מ"מ זה מתאים לרוב מכשירי סוג C: תואם ל-S22/S22 Ultra/S22+/S21/S21 Ultra/S21+/Note20/Note20 Ultra/S20 Ultra/S20/Note10+/Note10/S10/S10e/S10+ /S9/S8, Google Pixel 6/Pixel 6 Pro/Pixel 5a/5/4XL/4, iPad mini 6/iPad Pro 2021/2020/2018, iPad Air 4, iPad Air 5th 10.9inch, iMac 2021 M1, Macbook Pro 14" 16" 2021, Macbook Pro/Air 2020 2019, 10 Pro/9 Pro/8, רוב הטלפונים מסוג C, PS5

הערה:
1. כבל USB C ל-Aux זה כולל שקע TRS 3.5 מ"מ בעל 3 קוטבים, כך שהוא אינו תומך בפונקציית מיקרופון או בפונקציית בקרה מקוונת של אוזניות.
2. כבל זה אינו דו-כיווני ואינו יכול לחבר התקן קלט עם יציאת USB C להתקן פלט עם יציאת 3.5 מ"מ (כגון חיבור טלפון נייד עם יציאת 3.5 מ"מ לאוזניות עם יציאת USB C)
x

#{title}

#{text}

#{price}