מחלץ מפצל אודיו HDMI, 4K@60Hz HDMI ל-HDMI + אופטי Toslink SPDIF + פלט שמע בחיבור AUX 3.5mm

TSOFAMH60R
 • 120.00
אזל המלאי
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /
משלוח חינם מעל ₪4,000.00
מפצל אודיו מחלץ סטריאו HDMI 4K@60Hz
HDMI ל-HDMI
אופטי Toslink SPDIF 
פלט אודיו 3.5mm תמיכת מתאם אודיו
תמיכת מתאם אודיו HDMI Embedder 1080P 3D Suit
עבור Fire Stick, Xbox, מחשב נייד

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  זמני אספקת המוצרים כפי שאלה מצוינים באתר כוללים רק את חישובם של ימי עסקים (ימי א' עד ה', לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג).
  משך האספקה מרגע אישור ההזמנה ועד קבלת המוצרים שנרכשו הנו לכל היותר 10 ימי עסקים.
  המשלוחים יתבצעו לאזורים שאליהם מגיע דואר רשום ע"י דואר ישראל ו/או לאזורים שאליהם מגיעה חברת שליחויות ו/או דואר שליחים בהתאם לשיטת המשלוח שנבחרה.
 • מדיניות החזרת מוצרים
  הרוכש רשאי לבטל הזמנה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981 והתקנות שהותקנו על פיו (להלן: "חוק הגנת הצרכן").
  להלן תנאים עיקריים הנוגעים לאפשרות ביטול הזמנה (במקרה של סתירה, הוראות החוק תגברנה עליהם):
  - ביטול של הזמנה ייעשה בכתב באמצעות הודעה לכתובת דואר האלקטרוני של י.מ.ס. מחשבים, כמפורט באתר, לא יאוחר מ-14 ימים לאחר היום בו סופק המוצר לרוכש, כאשר על הרוכש מוטלת החובה לוודא את קבלת הודעת הביטול על ידי י.מ.ס. מחשבים.
  - תוצאות ביטול עקב פגם: הרוכש רשאי לבטל הזמנה עקב פגם במוצר נשוא ההזמנה, או עקב אי התאמה בין המוצר לבין הפרטים שנמסרו לו, תוך 14 ימים ממועד שבו סופק לו המוצר. במקרה שכזה, תחזיר י.מ.ס. מחשבים לרוכש, בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה על הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם על ידי הרוכש, תבטל את חיובו של הרוכש בשל העסקה ולא תגבה ממנו דמי ביטול כלשהם, בכפוף לכך שהרוכש יחזיר את המוצר ל- י.מ.ס. מחשבים בפרק הזמן הנ"ל.
  - תוצאות הביטול שלא עקב פגם: ניתן לבטל את העסקה תוך 14 ימים מיום אספקת המוצר באמצעות הודעה בכתב לחברה, לרבות פקס ודואר אלקטרוני. כל זאת לפני ביצוע במוצר כל שימוש שהוא. המוצר תקין ויוחזר, ככל שהדבר אפשרי או סביר, באריזתו המקורית ובצירוף חשבונית מקור. במקרה שכזה, תחזיר י.מ.ס. מחשבים לרוכש, בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה על הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם על ידי מבצע הפעולה, תבטל את חיובו של הרוכש בשל העסקה ולא תגבה ממנו סכום כלשהו, זולת דמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% ממחיר הנכס נושא החוזה או העסקה, או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך מביניהם, בכפוף לכך שהמוצר יוחזר קודם ל- י.מ.ס. מחשבים בתנאים האמורים להלן.
  • במידה ויבטל הרוכש את העסקה שלא עקב פגם במוצר כאמור לעיל, יחזיר הרוכש על חשבונו את המוצר ל- י.מ.ס. מחשבים באריזתו המקורית, שלם, ללא פגיעה, נזק, פגם או קלקול מכל מין וסוג שהוא, ובתנאי שלא עשה בו הרוכש כל שימוש. במידה והמוצר יוחזר ל- י.מ.ס. מחשבים שלא באריזתו המקורית, או באופן בו ניכר שהאריזה נפתחה לפני החזרתה, תהיה י.מ.ס. מחשבים רשאית לבדוק את תקינות המוצר ואת העובדה שלא נעשה בו שימוש, כתנאי להחזרת מחיר העסקה.
  - במידה וסירב הרוכש לקבל את החבילה שנשלחה מ- י.מ.ס. מחשבים לביתו לאחר שהתקבלה על ידו, יהיה בכך משום הוראה למשלח להחזיר את המוצר ל- י.מ.ס. מחשבים, על חשבונו של הלקוח, בעלות משלוח על סך 45 ש"ח כולל מע"מ.
  - ביטול עסקה יחול על עסקאות בסכום של 500 ₪ ומעלה בלבד.
  - החזר תמורה בכל מקרה של ביטול יתבצע באותו אופן בו התבצע התשלום ועל פי הוראות החוק.
  - אין בתוצאות הביטול כדי לגרוע מזכותה של י.מ.ס. מחשבים לתבוע נזקים, במידה וערך המוצר פחת כתוצאה מהרעה משמעותית במצבו.
  - י.מ.ס. מחשבים תהא רשאית לבטל עסקה ו/או מכירה כולה או חלקה במקרים הבאים:
  • במידה ונפלה בהצעה טעות קולמוס, בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאור המוצר.
  • במקרה של כוח עליון, פעולות מלחמה, איבה או טרור המונעים את המשך המכירה, ביצועה או השתתפות במכירה באופן תקין.
  • במידה ויתברר לה כי העסקה ו/או הרכישה לוותה בפעילות בלתי חוקית של הרוכשים ו/או מי מהם ו/או צד ג' כלשהו.
  • אם יתברר לה כי הרוכש עלול למכור את המוצר לצד ג' ו/או לסחור בו.
  • אם יתברר שהרכישה שבוצעה מיועדת לשליחה לחו"ל.
  - הודעה על ביטול הרכישה תימסר לרוכש בטלפון ו/או במייל ו/או בכתב לכתובת אותה ציין הלקוח בעת הרכישה.
  - אם לאחר סיום הרכישה התגלה כי המוצר ו/או השירות אזל מהמלאי, רשאית י.מ.ס. מחשבים לבטל את המכירה או להציע מוצר חלופי שווה ערך. במקרה זה, י.מ.ס. מחשבים לא תהיה אחראית ולא תישא בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמש או לצד שלישי, לרבות נזק בגין רכישת המוצר אצל צד שלישי במחיר גבוה יותר.
     תיאור מוצר:
 • 【מחלץ שמע HDMI】: כניסת HDMI אחת ליציאת HDMI אחת + אופטי Toslink SPDIF ויציאת אודיו סטריאו 3.5 מ"מ, השגת סנכרון של הפרדת אותות אודיו. (טיפים: אופטי Toslink SPDIF ויציאת שמע 3.5 מ"מ תומכת בנפרד לסאונדבר, מגבר, אוזניות ומקלט אודיו אחר ללא חיבור טלוויזיה / צג)
 • 【4K@60HZ רזולוציה גבוהה】 תמיכה במפצל מחלץ אודיו של HDMI ב-4Kx2K@60Hz/3D/1080p/1080/720p. HDCP1.4, YUV:4:2:0. תמיכה בפורמט צבע וידאו: 24bit/צבע עמוק 30bit. פורמט שמע: DTS-HD/dobly-trueHD/LPCM7.1/DTS/Dobly-AC3/DSD (לא תומך ב-Always Dobly Digital Plus). רוחב פס מקסימלי של 10.8Gbps. באמצעות כבל HDMI סטנדרטי AWG26, הקלט והפלט הארוכים ביותר יכולים להגיע ל-32.8 רגל בהתאמה.
 • 【שלוש הגדרות עריכת אודיו】: לממיר אודיו HDMI יש שלושה סוגים של טלוויזיה במצב שמע, 2.0CH ו-5.1CH. פלט אודיו של 3.5 מ"מ תומך באודיו סטריאו 2.0CH PCM LPCM; פלט SPDIF אופטי תומך 2.0CH PCM נכנס, 5.1CH .( הערה: מחלץ האודיו שלנו לא יכול לפענח את פורמטי האודיו האלה. אם המגבר או סרגל הקול שלך לא יכולים לתמוך בפורמטים של אודיו אלה, לא יהיה שמע בסרגל הקול או המגבר שלך, אז אנא הגדר את פורמט השמע במקור HDMI לפורמט השמע PCM/LPCM.)
 • 【תאימות רחבה】: Embedder 4K HDMI Audio Extractor מתאים להתקני מקור HDMI שונים כמו נגן Blu-ray/DVD/HD, Amazon Fire TV, Apple TV, PS5, Xbox, מחשב/מחשב נייד, מצלמת HD, HD DVR וכו'. לאספקת המתח שכל מכשיר יכול לתמוך הוא שונה ומוגבל, עבור מכשירים מסוימים עם יציאות HDMI בהספק נמוך (כגון PS4, PS4 Slim ומכשירי Sony אחרים), אנו ממליצים בחום להשתמש במתאם מתח.
     מפרט:
     גרסת HDCP: HDCP1
     גרסת HDMI: 4HDMI1 4B
    רזולוציית HDMI: 2160P/30Hz/1080/50/60Hz/1080/720p/480p
    תמיכה בפורמט צבע וידאו: 24bit/צבע כהה 30bit/36bit
    פלט שמע:SPDF+3.5mm אודיו
    רוחב פס מקסימלי: 340MHz
    קצב שידור מרבי: 10.2Gbps
    אות קלט/פלט TMDS: 0.5-1.5 וולט P-P (TTL)
    אות קלט/פלט DDC: 5V P-P (TTL)
    הזנת מרחק כבל: <= 7M AWG26 כבל סטנדרטי תאימות HDMI
    מרחק כבל פלט: <= 8M AWG26 כבל סטנדרטי תאימות HDMI
    זרם עבודה מקסימלי: 500mA
   מתח עבודה: DC+5V
   גודל מוצר: 74X53X20mm
   חומר מוצר: ABS
   משקל המוצר: 60 גרם
   
החבילה כוללת:
   1  מחלץ אודיו תואם HDMI
   1  כבל USB
   1  מדריך למשתמש
x

#{title}

#{text}

#{price}