מגדיל טווח WAVLINK AC1200 Dual Band Wi-Fi Wireless Extender,Gigabit Signal Booster

1YOXWEQHK2
 • 380.00
אזל המלאי
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /
משלוח חינם מעל ₪4,000.00
מגדיל טווח מבית WAVLINK החזק משדרג כל רשת אלחוטית 
דגם ARIEAL X - AC1200
תקן תקשורת אלחוטית

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  זמני אספקת המוצרים כפי שאלה מצוינים באתר כוללים רק את חישובם של ימי עסקים (ימי א' עד ה', לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג).
  משך האספקה מרגע אישור ההזמנה ועד קבלת המוצרים שנרכשו הנו לכל היותר 10 ימי עסקים.
  המשלוחים יתבצעו לאזורים שאליהם מגיע דואר רשום ע"י דואר ישראל ו/או לאזורים שאליהם מגיעה חברת שליחויות ו/או דואר שליחים בהתאם לשיטת המשלוח שנבחרה.
 • מדיניות החזרת מוצרים
  הרוכש רשאי לבטל הזמנה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981 והתקנות שהותקנו על פיו (להלן: "חוק הגנת הצרכן").
  להלן תנאים עיקריים הנוגעים לאפשרות ביטול הזמנה (במקרה של סתירה, הוראות החוק תגברנה עליהם):
  - ביטול של הזמנה ייעשה בכתב באמצעות הודעה לכתובת דואר האלקטרוני של י.מ.ס. מחשבים, כמפורט באתר, לא יאוחר מ-14 ימים לאחר היום בו סופק המוצר לרוכש, כאשר על הרוכש מוטלת החובה לוודא את קבלת הודעת הביטול על ידי י.מ.ס. מחשבים.
  - תוצאות ביטול עקב פגם: הרוכש רשאי לבטל הזמנה עקב פגם במוצר נשוא ההזמנה, או עקב אי התאמה בין המוצר לבין הפרטים שנמסרו לו, תוך 14 ימים ממועד שבו סופק לו המוצר. במקרה שכזה, תחזיר י.מ.ס. מחשבים לרוכש, בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה על הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם על ידי הרוכש, תבטל את חיובו של הרוכש בשל העסקה ולא תגבה ממנו דמי ביטול כלשהם, בכפוף לכך שהרוכש יחזיר את המוצר ל- י.מ.ס. מחשבים בפרק הזמן הנ"ל.
  - תוצאות הביטול שלא עקב פגם: ניתן לבטל את העסקה תוך 14 ימים מיום אספקת המוצר באמצעות הודעה בכתב לחברה, לרבות פקס ודואר אלקטרוני. כל זאת לפני ביצוע במוצר כל שימוש שהוא. המוצר תקין ויוחזר, ככל שהדבר אפשרי או סביר, באריזתו המקורית ובצירוף חשבונית מקור. במקרה שכזה, תחזיר י.מ.ס. מחשבים לרוכש, בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה על הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם על ידי מבצע הפעולה, תבטל את חיובו של הרוכש בשל העסקה ולא תגבה ממנו סכום כלשהו, זולת דמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% ממחיר הנכס נושא החוזה או העסקה, או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך מביניהם, בכפוף לכך שהמוצר יוחזר קודם ל- י.מ.ס. מחשבים בתנאים האמורים להלן.
  • במידה ויבטל הרוכש את העסקה שלא עקב פגם במוצר כאמור לעיל, יחזיר הרוכש על חשבונו את המוצר ל- י.מ.ס. מחשבים באריזתו המקורית, שלם, ללא פגיעה, נזק, פגם או קלקול מכל מין וסוג שהוא, ובתנאי שלא עשה בו הרוכש כל שימוש. במידה והמוצר יוחזר ל- י.מ.ס. מחשבים שלא באריזתו המקורית, או באופן בו ניכר שהאריזה נפתחה לפני החזרתה, תהיה י.מ.ס. מחשבים רשאית לבדוק את תקינות המוצר ואת העובדה שלא נעשה בו שימוש, כתנאי להחזרת מחיר העסקה.
  - במידה וסירב הרוכש לקבל את החבילה שנשלחה מ- י.מ.ס. מחשבים לביתו לאחר שהתקבלה על ידו, יהיה בכך משום הוראה למשלח להחזיר את המוצר ל- י.מ.ס. מחשבים, על חשבונו של הלקוח, בעלות משלוח על סך 45 ש"ח כולל מע"מ.
  - ביטול עסקה יחול על עסקאות בסכום של 500 ₪ ומעלה בלבד.
  - החזר תמורה בכל מקרה של ביטול יתבצע באותו אופן בו התבצע התשלום ועל פי הוראות החוק.
  - אין בתוצאות הביטול כדי לגרוע מזכותה של י.מ.ס. מחשבים לתבוע נזקים, במידה וערך המוצר פחת כתוצאה מהרעה משמעותית במצבו.
  - י.מ.ס. מחשבים תהא רשאית לבטל עסקה ו/או מכירה כולה או חלקה במקרים הבאים:
  • במידה ונפלה בהצעה טעות קולמוס, בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאור המוצר.
  • במקרה של כוח עליון, פעולות מלחמה, איבה או טרור המונעים את המשך המכירה, ביצועה או השתתפות במכירה באופן תקין.
  • במידה ויתברר לה כי העסקה ו/או הרכישה לוותה בפעילות בלתי חוקית של הרוכשים ו/או מי מהם ו/או צד ג' כלשהו.
  • אם יתברר לה כי הרוכש עלול למכור את המוצר לצד ג' ו/או לסחור בו.
  • אם יתברר שהרכישה שבוצעה מיועדת לשליחה לחו"ל.
  - הודעה על ביטול הרכישה תימסר לרוכש בטלפון ו/או במייל ו/או בכתב לכתובת אותה ציין הלקוח בעת הרכישה.
  - אם לאחר סיום הרכישה התגלה כי המוצר ו/או השירות אזל מהמלאי, רשאית י.מ.ס. מחשבים לבטל את המכירה או להציע מוצר חלופי שווה ערך. במקרה זה, י.מ.ס. מחשבים לא תהיה אחראית ולא תישא בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמש או לצד שלישי, לרבות נזק בגין רכישת המוצר אצל צד שלישי במחיר גבוה יותר.
       תיאור מוצר:
 • עוצמה גבוהה - ה-ARIEAL X החדש ביותר - AC1200 מרחיב את ה-WiFi עד 1200Mbps (5GHz 900Mbps ו-2.4GHz 300Mbps), כולם יכולים ליהנות מווידאו HD, להעביר קבצים דיגיטליים גדולים ולהעביר נתונים במהירויות מדהימות; אידיאלי להרחבת WiFi למכשירים כמו iPhone, iPad, PC, Mac, מכשירי אנדרואיד, Echo/Alexa, Smart TV, Apple TV, נגן מולטימדיה, פלייסטיישן, Fire stick, PS, Xbox, Google home, Chromecast, צלצול פעמון, Hue, מצלמת ענן ואת. עובד עם כל נתב
 • ELIMMINATE WiFi DEAD ZONES - מגברים בעלי עוצמה גבוהה ואנטנות מתכווננות בעוצמה גבוהה של 4 x 5dBi לכיסוי וחדירת WiFi מקסימליים, הגברת רגישות הקליטה ויכולת השליחה, הרחב כל Wi-Fi ל-1000sq.ft לפחות. 2 יציאות Gigabit Ethernet מחברות מכשיר קווי כמו נגן Blu-ray, קונסולת משחקים, טלוויזיה חכמה 4k או נגן סטרימינג לרשת ה-WiFi שלך, תומכות במהירויות של 10/100/1000Mbps, מהיר פי 10 מיציאת Ethernet רגילה
 • WIFI ללא אזורים מתים לעבודה מהבית - קבל אינטרנט בכל מקום, הסר אזורים מתים של WiFi, תן לך ליהנות מאינטרנט חלק בזמן עבודה מהבית / עבודה מקוונת / עבודה מרחוק
 • מצבי הפעלה מרובים - הוא תומך במצב Repeater, נתב ו-AP אלחוטיים. מצב Repeater מיועד להרחבת כיסוי wifi של רשת אלחוטית קיימת. מצב הנתב מיועד ליצירת רשת אלחוטית פרטית מיידית ולאפשר למספר מכשירים לשתף אותה. מצב AP מיועד לכיסוי רשת קווית לרשת אלחוטית. אתה יכול לעבור בין 3 המצבים האלה; הרחב את הכיסוי האלחוטי בקלות על ידי לחיצה על לחצן WPS או תצורה מבוססת דפדפן טלפון נייד/מחשב
 • פיזור חום מרבי - תוכנן בדיוק לפיזור חום מרבי. עם חורי אוורור מכל צד, הוא משפר את היציבות במהלך תהליך העבודה ומאריך את חיי ה-WAVLINK AC3000 נתב Wifi אלחוטי מגיע עם
 • תקופת אחריות לשנה אחת 
 • קישור לאתר היצרן/ספק: לחצו כאן
x

#{title}

#{text}

#{price}